CPO LT įsipareigojimą skaidrumui aukštai vertina klientai ir darbuotojai

Remiantis 2023 m. CPO LT klientų (perkančiųjų organizacijų ir tiekėjų) bei įstaigos darbuotojų apklausų rezultatais, CPO LT išlaiko labai aukštą antikorupcinės aplinkos vertinimo rodiklį – 97,1 % respondentų įstaigos veiklą vertina kaip skaidrią ir patikimą.

2023 m. vykdytos perkančiųjų organizacijų, kurios formuoja užsakymus CPO LT el. kataloge, CPO LT pirkimus pavedusių perkančiųjų organizacijų atstovų, CPOLT elektroninio katalogo tiekėjų ir CPO LT darbuotojų apklausos – iš viso 7602 respondentų atsakė į klausimą „Ar CPO LT veikla yra skaidri ir patikima?”. Apklausų rezultatais, 97,1 % respondentų atsakė teigiamai.

CPO LT 2023-2025 m. Antikorupcinės aplinkos stiprinimo programoje akcentuojamas tvirtas įsipareigojimas skaidrumui, atvirumui ir etikai, siekis stiprinti antikorupcinę aplinką, didinti darbuotojų sąmoningumą ir vykdyti nuolatinį švietimą antikorupcinėmis temomis. Šie veiksmai ir pasiekimai rodo CPO LT įsipareigojimą laikytis aukščiausių standartų korupcijos prevencijos srityje, taip pat garantuoja patikimą ir atsakingą požiūrį į savo klientų bei partnerių interesus.

Organizacija 2022 m. įdiegė, 2023 m. sėkmingai sertifikavo ir taiko Antikorupcinės vadybos sistemą ISO 37001:2016, kuri yra tarptautinis standartas, užtikrinantis aukštą antikorupcinės veiklos lygį. Tai leidžia CPO LT ne tik gerinti vidinius procesus, bet ir stiprinti pasitikėjimą tarp klientų, partnerių ir visuomenės.

„Įgyvendindami Antikorupcinės aplinkos stiprinimo programą ir vadovaudamiesi Antikorupcinės aplinkos standartu, aukštai sau keliame korupcijos prevencijos kartelę ir aktyviai siekiame pašalinti korupcijos riziką CPO LT elektroniniame kataloge, užtikrinti maksimalų skaidrumą vykdant centralizuotus viešuosius pirkimus. Taip pat laikomės nulinės dovanų politikos principo, siekiant išvengti interesų konfliktų ir užtikrinti nešališkumą. Džiugina, jog šias pastangas aukštai vertina tiek mūsų klientai, tiek ir darbuotojai. Toks vertinimas įrodo mūsų tvirtą etiškumo, atvirumo stuburą, veiksmingą korupcijos prevenciją ypač susitelkiant į sąžiningą ir skaidrų veikimo būdą visuose organizacijos veiklos etapuose. Todėl matuoti antikorupcinės aplinkos „temperatūrą“ bei ją stiprinti išlieka vienu iš pagrindinių mūsų kitų metų siekių“, – sako Vaida Vaitkevičiūtė-Daugvilė, CPO LT direktorės pavaduotoja, atsakinga už Antikorupcinę aplinką organizacijoje.

Plačiau apie korupcijos prevenciją CPO LT rasite čia: Korupcijos prevencija – Centrinė perkančioji organizacija – CPO LT

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: