CPO LT naujame vertimo paslaugų modulyje jau paskelbtas pirmasis pirkimas

CPO LT plečia elektroninio katalogo asortimentą, pateikdama perkančiosioms organizacijoms naujus prekių, paslaugų ir darbų modulius.

“Stengiamės, kad naujuosiuose moduliuose siūlomi produktai būtų reikalingi kuo didesniam pirkėjų skaičiui. Atlikę viešojo sektoriaus rinkos tyrimą, pamatėme, kad valstybės įstaigos dažnai vykdo vertimo paslaugų viešuosius pirkimus, tam sugaišdamos daug žmogiškųjų ir laiko išteklių. Todėl įvykdėme centralizuotą viešąjį vertimo paslaugų pirkimą, išlaisvindami perkančiąsias organizacijas nuo ilgai trunkančių pirkimo procedūrų ir sudarydami sąlygas greitai pasinaudoti katalogo suteikiamomis galimybėmis. Džiaugiamės, kad vos tik pradėjus veikti šiam moduliui, jau yra paskelbtas pirmasis pirkimas“ – naująjį CPO LT elektroninio katalogo modulį pristatė direktorius Rolandas Černiauskas.

Įvykdžius atvirą konkursą, su 13 vertimo paslaugas teikiančių įmonių buvo pasirašytos preliminariosios sutartys. Atsižvelgiant į šių paslaugų specifiką, modulyje yra 3 pirkimo dalys: vertimas raštu, nuoseklusis vertimas žodžiu, sinchroninis vertimas žodžiu.

„Noriu atkreipti dėmesį, kad elektroniniame kataloge pirkėjams siūlomi vertimai ne tik iš tradicinių, labiausiai paplitusių kalbų, pavyzdžiui anglų, vokiečių, prancūzų, rusų ir pan., bet ir gana retų, tačiau globaliame komunikacijos pasaulyje vis dažniau reikalingų kalbų. Atsiradus poreikiui, perkančiosioms organizacijoms nebereiks „sukti galvos“, kur rasti profesionalius vertėjus hebrajų, esperanto, hindi, turkmėnų, tadžikų, indoneziečių, korėjiečių, vietnamiečių ar kitoms Lietuvoje ne itin dažnai naudojamoms kalboms. Vertimo raštu yra net 108 specifikacijų modifikacijos, nuoseklaus vertimo- 40, o sinchroninio vertimo- 5 “- sakė R. Černiauskas.

Tikimės, kad ir šis vertimo paslaugų pirkimo modulis taps paklausiu ir naudingu keliems tūkstančiams perkančiųjų organizacijų, kurios kasdien naudojasi CPO LT paslaugomis.

CPO LT

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: