CPO LT pelnė apdovanojimus konkurse „Efektyviausi viešieji pirkimai 2021“

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos  kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba  jau antrus metus organizuojamame konkurse „Efektyviausi viešieji pirkimai 2021“ laimėtoja  dvejose nominacijose ( darniausio ir sumaniausiai organizuoto pirkimo) tapo CPO LT.

Centralizuotas maisto produktų pirkimas pripažintas  sumaniausiai vykdytu viešuoju pirkimu. Sėkmingai bendradarbiaudama su Žemės ūkio ministerijos specialistais, CPO LT parengė technines specifikacijas, leidusias daugeliui Lietuvos ūkininkų ir gamintojų tapti tiekėjais elektroniniame kataloge. Taip pat buvo pašalinti pertekliniai reikalavimai, galintys riboti šalies verslo subjektų galimybę dalyvauti ir konkuruoti centralizuotuose viešuosiuose pirkimuose. CPO LT sukurta dinaminė pirkimų (DPS) sistema leidžia nuolat papildyti ir atnaujinti prekių asortimentą, atsižvelgiant į perkančiųjų organizacijų poreikius ir tiekėjų galimybes. Šiuo moduliu aktyviai naudojasi sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų, švietimo įstaigos.

Darniausių viešųjų pirkimų kategorijoje CPO LT įvertinta už saulės elektrinės dalies, esančios nutolusiame saulės parke, įsigijimą, priežiūrą ir aptarnavimo paslaugų ilgaamžiškumą. Modulio sukūrimas naudojant DPS ir jo veikimas elektroniniame kataloge, vykdant kiekvieną pirkimą taupo perkančiųjų organizacijų specialistų apie 115 darbo valandų, taigi,  užtikrina ir efektyvų bei racionalų  viešųjų išlaidų valdymą.  Pasiūlymų vertinimas, kai lyginama 1 kW elektros energijos pagaminimo kaina (pasiūlytos kainos ir gamybos įsipareigojimo santykis), taip pat  užtikrina inovatyvių ir našesnių saulės modulių ir sprendimų konkurenciją su rinkoje jau egzistuojančiomis ir dėl to pigesnėmis technologijomis.
Plačiau su renginiu susipažinti čia.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: