CPO LT pradeda vykdyti ES finansuojamą projektą „Centralizuotų viešųjų pirkimų, vykdomų per VšĮ CPO LT elektroninį katalogą, valdymo sistemos plėtra“

Viešoji įstaiga CPO LT ir viešoji įstaiga Europos socialinio fondo agentūra pasirašė sutartį dėl projekto „Centralizuotų viešųjų pirkimų, vykdomų per VšĮ CPO LT elektroninį katalogą, valdymo sistemos plėtra“ įgyvendinimo, kurio bendra vertė – 747 824,86 €.
Projekto įgyvendinimo metu (2017-2020 m.) CPO LT elektroninis katalogas bus išplėstas 10 naujų pirkimų modulių, patobulinti bendrieji elektroninio katalogo funkcionalumai ir surengti praktiniai mokymai (seminarai) visose Lietuvos savivaldybėse. Tikimasi, kad ne mažiau kaip 1200 viešojo valdymo ir savivaldos institucijų darbuotojų bus apmokyti naudotis elektroniniu katalogu, pagilins savo kompetencijas centralizuotų viešųjų pirkimų srityje.
Projektas vykdomas pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas” įgyvendinimo priemonę „Nacionalinių kovos su korupcija priemonių įgyvendinimas“ ir yra įtrauktas į valstybės projektų sąrašą.

CPO LT informacija

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: