CPO LT vyko rinkos konsultacija su gamtinių dujų tiekėjais

VšĮ CPO LT (toliau – CPO LT), kurdama naujus prekių, paslaugų ir darbų modulius, didelį dėmesį skiria rinkos konsultacijos, kad kuo geriau parengtų technines specifikacijas, išgrynintų sutarčių sąlygas.

Rugpjūčio 4 d. įvyko susitikimas su tiekėjais – UAB “Elektrum”, UAB “Ignitis”, UAB “Enefit” ir UAB “Elenger” įmonių atstovais. Jo metu buvo aptariamos iš anksto paviešinti naujai kuriamo gamtinių dujų modulio techninių specifikacijų ir pirkimo sutarties projektai.

Daugiausia diskusijų sukėlė kainodaros nustatymas. Tiekėjų nuomone, reikėtų Pirkimo sutartyje numatyti galimybę, jei atsirastų naujas kainų indeksas, remtis juo. Taip pat tiekėjai atkreipė dėmesį, kad į Užsakovo krepšelį automatiškai turėtų būti įvesti gamtinių dujų perdavimo ir skirstymo paslaugų įkainiai, kurie taip pat atsisipindėtų ir PIrkimo sutartyje.

Susitikimo metu taip pat buvo aptarti ir kiti būsimo modulio kūrimo aktualūs klausimai. CPO LT pažadėjo detaliai išanalizuoti visus pasiūlymus ir pageidavimus, maksimaliai į juos atsižvelgti, kad būtų rasti geriausi centralizuotų viešųjų gamtinių dujų pirkimų vykdymo per CPO LT elektroninį katalogą sprendimai.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: