Konsultacija su rinkos dalyviais dėl kuriamo laboratorinių tyrimų paslaugų modulio

CPO LT Sveikatos srities pirkimų skyrius, rengdamas dokumentus laboratorinių tyrimų paslaugų užsakymų elektroniniame kataloge pirkimui, organizavo nuotolinę rinkos konsultaciją su suinteresuotomis institucijomis. Joje dalyvavo 21 dalyvis, tame tarpe 11 – iš įvairių laboratorijų.

Kaip diskusijos pradžioje pažymėjo Margarita Skėrienė, Sveikatos srities pirkimų skyrius pirkimų vadovė, šių paslaugų pirkimas CPO LT yra organizuojamas pirmą kartą, todėl iškyla nemažai klausimų, susijusių su perkamo objekto specifika. Nors rengiant techninę specifikaciją ir kitus pirkimo dokumentus buvo pasitelkti ekspertai, tačiau labai svarbu išgirsti ir profesionalų praktikų nuomonę.

Konsultacijos dalyviai aptarė paskelbtų 5 techninių specifikacijų projektus, kurie yra skirti Covid-19 RT-PGR laboratoriniams tyrimams – individualiems, kaupinių ir Sars-CoV-2 viruso variantų nustatymams. Buvo diskutuojama dėl techninių specifikacijų grupavimo, reikalavimų paslaugų tiekėjams, Pirkimo sutarties ir kitų dokumentų. Laboratorijų atstovai atkreipė dėmesį, kad reikėtų atsisakyti perteklinių reikalavimų ir praplėsti technines specifikacija, kad kuo daugiau verslo subjektų galėtų dalyvauti šiuose viešuosiuose pirkimuose.

Konsultacijos dalyviams buvo akcentuota, kad laboratorinių tyrimų paslaugų modulis kuriamas dinaminėje pirkimų sistemoje (DPS), kuri veiks net 4 metus ir bus atvira naujų techninių specifikacijų pildymui bei paslaugų tiekėjų įsijungimui.

Visi konsultacijos metu gauti pasiūlymai, pastabos bus išanalizuotos ir stengiamasi į juos atsižvelgti.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: