Kviečiame į rinkos konsultaciją-susitikimą dėl civilinės saugos priemonių techninių specifikacijų

Liepos 15 d., (penktadienį) 10.00-11.30 val. CPO LT rengia rinkos konsultaciją su potencialiais tiekėjais, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento ir savivaldybių atstovais dėl civilinės saugos priemonių techninių specifikacijų.

Rinkos konsultacijos tikslas – informuoti tiekėjus apie planuojamus civilinės saugos priemonių pirkimus per CPO LT elektroninį katalogą, išsiaiškinti su pirkimu susijusius klausimus, rinkoje egzistuojančius sprendimus ir parengti kuo aiškesnes bei konkurenciją užtikrinančias technines specifikacijas.

Iki liepos 13 d. imtinai dar vykdoma išankstinė civilinės saugos priemonių rinkos konsultacija raštu, o pentadienį rengiama nuotolinė konsultacija-susitikimas, kurios metu bus sudarytos sąlygos užduoti klausimus dėl būsimo modulio, teikti komentarus dėl techninių sąlygų ir pan.

Susitikimas vyks programoje Microsoft Teams liepos 15 d. 10.00 val. Norintys dalyvauti susitikime kviečiami registruotis telefonu: +370 65889431 arba el. paštu [email protected]. Prisijungimo prie renginio nuoroda bus atsiųsta artėjant susitikimui.

Plačiau apie būsimą civilinės saugos priemonių modulį čia

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: