Medicininės įrangos modulis papildytas naujomis prekėmis

Centralizuotų viešųjų pirkimų CPO LT elektroninio katalogo, kuris skirtas perkančiosioms organizacijoms įsigyti, o verslui – parduoti įvairių prekių, paslaugų ar darbų, asortimentas pildomas ne tik naujais moduliais, bet ir esami moduliai vis papildomi naujais objektais. Vienas iš tokių – medicininės įrangos modulis, kuriame gausu įvairių gydymo įstaigoms reikalingų prekių.

Neseniai medicininės įrangos modulio asortimentą papildė ir jau galima įsigyti kraujospūdžio matavimo aparatų, instrumentų plovimo mašinų, gyvybinių funkcijų monitorių. Šiame modulyje jau įsibėgėjo ir elektrinių 4 sekcijų funkcinių lovų, mechaninio valdymo 4 dalių funkcinių lovų bei funkcinių lovų, skirtų reanimacijai, pirkimai.

Medicininės įrangos modulis, planuojama, artimiausiu metu pasipildys bekontakčiais termometrais, mobiliomis apžiūros-procedūrų lempomis, daugiafunkciais vežimėliais, jėgos instrumentų sistemomis, skirtomis stambių kaulų chirurginėms operacijoms, jėgos instrumentų sistemos komplektais, skirtais stambiems kaulams pjauti ir gręžti bei oftalmologiniais ultragarsiniais A/B skeneriais.

CPO LT ragina šiame modulyje besivaržančius tiekėjus aktyviai kelti siūlomų prekių dokumentaciją.

Daugiau informacijos apie modulį https://katalogas.cpo.lt/kategorijos/medicinin-ranga-2021/

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: