Mokymai apie Žaliuosius pirkimus – specialistų kompetencijoms stiprinti

Lietuvos Vyriausybė iškėlė tikslą, kad 2023-aisiais metais Žalieji pirkimai sudarytų 100 proc. viešųjų pirkimų. Šiam tikslui pasiekti Žaliųjų pirkimų skaičius turi didėti kasmet, o CPO LT įsipareigoja plėsti Žaliųjų produktų pasiūlą savo elektroniniuose kataloguose.

CPO LT, kaip pirmaujanti centrinė perkančioji organizacija ir kompetencijų centras, bendradarbiaudama su darniųjų pirkimų politiką formuojančiomis institucijomis, nuolat siekia gilinti savo darbuotojų žinias, sužinoti apie Žaliųjų pirkimų tendencijas bei žaliųjų kriterijų taikymą viešuosiuose pirkimuose.

Šiuo tikslu birželio 28 d., antradienį vyko CPO LT pirkimų specialistų mokymai-diskusija „Žaliųjų kriterijų taikymas viešųjų pirkimų praktikoje“, kur savo ekspertinėmis žiniomis dalijosi Viešųjų pirkimų tarnybos bei Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos atstovai.

CPO LT perkančiąsias organizacijas ir tiekėjus kviečia vykdyti žaliuosius pirkimus CPO LT elektroniniame kataloge ir taip prisidėti prie nacionalinės Žaliųjų pirkimų programos įgyvendinimo.

Įgyvendinant CPO LT elektroninio katalogo Žalinimo planą, šiuo metu perkančiosios organizacijos gali rinktis iš arti 400 specialiuoju ženklu „Žalia prekė” pažymėtų techninių specifikacijų.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: