Tiekėjų dėmesiui: kviečiame dalyvauti naujos CPO LT informacinės sistemos pirkimo konkurse

kompiuteris, laptop, notebook

CPO LT, administruojanti elektroninį centralizuotų viešųjų pirkimų katalogą, kurs naują, dar patogesnę katalogo naudotojų poreikius labiau atliepiančią informacinę sistemą. Tiekėjų, norinčių dalyvauti viešajame pirkime, paraiškų laukiama iki liepos 12 d.

CPO LT numato įsigyti informacinės sistemos (IS) projektavimo, kūrimo, diegimo, dokumentų parengimo ar atnaujinimo ir naudotojų mokymo, garantinės priežiūros ir palaikymo paslaugas. Planuojama įdiegti įgyvendinimo architektūrą bei technologines priemones atsižvelgiant į šiuolaikiškas IT rinkos tendencijas, sukurti naujas informacinės sistemos priemonėmis galimas teikti paslaugas.

„CPO LT elektroninio katalogo naudotojams siekiame pasiūlyti šiuolaikinius informacinių technologijų pažangos principus atitinkantį įrankį ir užtikrinti esminius centralizuotų pirkimų kriterijus – efektyvumą, skaidrumą ir greitį. Todėl investuojame į tam pritaikytą, tobulesnę skaitmeninę platformą. Iki paskelbiant šį pirkimą vykdėme rinkos konsultacijas, jų metu gavome konstruktyvių komentarų iš potencialių tiekėjų. Taip pat bendradarbiavome su informacinių technologijų ekspertais, Viešųjų pirkimų tarnyba, Informacinės visuomenės plėtros komitetu, tikslinome pirkimo sąlygas. Svarbu įvertinti visas dedamąsias kuriant naują CPO IS, kad ji būtų patogi naudoti tiek verslo subjektams, tiek ir perkančiosioms organizacijoms, per elektroninį katalogą įsigyjančiomis prekes, paslaugas ir darbus“, – sako Neringa Andrijauskienė, VšĮ CPO LT direktorė.

Naujosios CPO IS kūrimu siekiama visus reikiamus centralizuotuose viešuosiuose pirkimuose vykstančius procesus transformuoti į išmanius skaitmeninius sprendimus elektroninėje erdvėje, integruoti CPO IS su valstybės registrais ir susijusiomis valstybinėmis informacinėmis sistemomis bei automatizuoti centralizuotų viešųjų pirkimų vykdymą.

Taip pat svarbu tobulinti centralizuotų viešųjų pirkimų duomenų analizę ir jos sklaidą, įgyvendinti atvirų duomenų principus bei kitas šiuolaikines visuomenės ir centralizuotų viešųjų pirkimų dalyvių informavimo priemones. Be to, CPO LT siekia optimizuoti informacinės sistemos plėtros ir priežiūros išlaidas, užtikrinant jos plėtrą ir vystymą ateityje.

CPO IS viešojo pirkimo nuoroda čia

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: