Pašto paslaugų pirkimo sutarčių vykdytojų dėmesiui

Viešoji įstaiga CPO LT pastaruoju metu sulaukia perkančiųjų organizacijų prašymų paaiškinti atsiskaitymo sąlygas už mažosios arba didžiosios korespondencijos paėmimo iš perkančiosios organizacijos (mokestis per kalendorinį mėnesį) paslaugas pašto paslaugų pagrindinių sutarčių vykdymo metu.

Siekdami sklandaus šių paslaugų sutarčių vykdymo, atkreipiame dėmesį, kad mokėtina suma už suteiktas paslaugas, apskaičiuojama faktiškai suteiktų paslaugų kiekį per mėnesį padauginus iš pagrindinės sutarties priede Nr. 1 nurodytos atitinkamos paslaugų kainos už mato vienetą (sutarties 5.4 punktas). Pažymime, kad, perkančiajai organizacijai pasirinkus mažosios arba didžiosios korespondencijos paėmimo iš perkančiosios organizacijos paslaugą, taikomas vienas mokestis per kalendorinį mėnesį nepriklausomai nuo to, koks adresų skaičius buvo nurodytas perkančiosios organizacijos užsakyme, t. y. ši paslauga sutartyje traktuojama kaip vienetas ir apskaičiuojant sutarties kainą šios paslaugos įkainis dauginamas iš sutarties trukmės (mėn.).

 

Informaciją apie pašto ir kurjerių paslaugų pirkimą (taip pat ir pašto ir kurjerių paslaugų pagrindinės sutarties formą) galite rasti:

https://www.cpo.lt/pirkimu-aprasymai/pasto-ir-kurjeriu-paslaugos/

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: