Pastovios UAB EMSI pretenzijos, nuolatos trukdžiusios racionaliau ir pigiau įsigyti degalų per CPO LT elektroninį katalogą, įvertintos Lietuvos Aukščiausiajame Teisme.

Net aštuonis kartus Vilniaus apygardos ir Lietuvos apeliaciniame teismuose bylas pralaimėjusi UAB EMSI, savo „teisybės“ neįrodė ir Lietuvos Aukščiausiajame Teisme. 2014-04-25 nutartimi civilinėje byloje Nr. 3K-3-255/2014 Lietuvos Aukščiausiasis Teismas nustatė, kad visos, centrinės perkančiosios organizacijos atliekamos, viešojo sektoriaus automobilinių degalų pirkimų centralizavimo procedūros yra teisėtos, o nuolatinės UAB EMSI pretenzijos centrinei perkančiajai organizacijai yra nepagrįstos. Šia nutartimi užbaigtas nuo 2008 metų vykęs UAB EMSI bandymas trukdyti viešųjų pirkimų centralizavimo procesui ir racionaliam biudžeto lėšų panaudojimui vykdant valstybinių institucijų degalų viešuosius pirkimus.

Viešoji įstaiga CPO LT yra dėkinga UAB EMSI už jos indėlį formuojant naują Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų teismų praktiką ir tikisi sėkmingo ir racionalaus tolesnio bendradarbiavimo.

CPO LT kviečia visas Lietuvos perkančiąsias organizacijas įvertinti patirtus nuostolius dėl kuro įsigijimų CPO LT elektroniniame kataloge blokavimo bei individualiai ar vieningomis pastangomis siekti šių nuostolių atlyginimo.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: