Pagrindinės sutarties pasirašymas ir sutarties vykdymas

Tiekėjas, pasibaigus atnaujintam Tiekėjų varžymuisi, gavęs informaciją (pranešimą iš CPO LT katalogo (2007.cpo.lt) ar CPO LT informacinės sistemos (CPO IS)), kad jis laimėjo užsakymą, kartu gauna CPO LT kataloge automatiniu būdu parengtą Pagrindinę sutartį.

Pagrindinės sutarties sąlygos yra vienodos visiems tos pačios grupės prekių, paslaugų ar darbų užsakymams ir yra publikuojamos viešai CPO LT svetainėje (žr. meniu Pirkimų aprašymai).

Pirkėjams, perkantiems pastatų modernizavimo darbus, automatiniu būdu parengiami visi sutartį sudarantys dokumentai.

Tiekėjas arba Pirkėjas (atsižvelgiant į pirmumą, numatytą preliminariojoje sutartyje ir instrukcijose, pateikiamose užsakyme CPO LT kataloge) privalo išsispausdinti Pagrindinės sutarties 2 egzempliorius, juos pasirašyti ir pateikti kitai Pagrindinės sutarties šaliai per 5 darbo dienas.

Antroji Pagrindinės sutarties šalis, gavusi sutarties 2 egzempliorius, turi juos pasirašyti ir grąžinti vieną sutarties egzempliorių pirmajai sutarties šaliai per 5 darbo dienų terminą. Pagrindinė sutartis taip pat gali būti pasirašoma elektroniniu būdu, naudojant saugų elektroninį parašą, patvirtintą kvalifikuotu sertifikatu.

Pasirašyta Pagrindinė sutartis sukuria dvišalius santykius tarp Tiekėjo ir Pirkėjo. Sutartis vykdoma Pagrindinėje sutartyje nustatytomis sąlygomis. CPO LT gali būti įtraukta į Pagrindinės sutarties vykdymo metu kylančių ginčų sprendimą kaip tarpininkas derybose.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: