Bendarbiavimo sutartis dėl statinių modernizavimo / renovacijos viešųjų pirkimų

CPO LT katalogo paslauga: galimybė perkančiąjai organizacijai paruošti Bendradarbiavimo sutarties dokumentą.

Sutarties parengimo paslauga gali būti aktyvuota tik CPO LT katalogo užsiregistravusioms perkančiosioms organizacijoms.

Dėl paslaugos aktyvavimo prašome kreiptis į atsakingą CPO LT darbuotoją :
Vaida Vaitkevičiūtė-Daugvilė, tel. 85 205 3741, [email protected]

 

Bendradarbiavimo sutartis:

Sutarties paskirtis: Perkančioji organizacija įgalioja CPO LT atlikti statomo /rekonstruojamo objekto rangos darbų viešojo pirkimo procedūras pagal Bendradarbiavimo sutartyje nustatytas sąlygas.

Sutarties priedai: 1) Įgaliojimas atlikti viešojo pirkimo procedūras; 2) Pirkimo objekto techninė specifikacija.

Bendradarbiavimo sutarties dokumentas ir įgaliojimas yra paruošiami CPO LT kataloge, automatizuotai, naudojant tipinius dokumentų šablonus ir perkančiosios organizacijos pateiktą informaciją.

Pirkimo objekto techninę specifikaciją turi paruošti pati perkančioji organizacija, pagal kartu su Bendradarbiavimo sutartimi pateikiamą pavyzdį.

 

Sutarties paruošimas CPO LT kataloge (kuomet paslauga yra aktyvuota):

1. Prisijunkite prie CPO LT katalogo savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu.

2. Atsidarykite viršutinio meniu skiltį Įgaliojimas.

3. Susipažinkite su Bendradarbiavimo sutarties tipiniais dokumentais: Bendradarbiavimo sutartimi, įgalioijimu vykdyti viešąjį pirkimą, pirkimo objekto techninės

specifikacijos turinio reikalavimais.(žr. nuorodą Sutarties forma)

4. Užpildykite privalomus formos laukelius, suvesdami prašomą informaciją:

– Nurodykite Perkančiosios organizacijos rekvizitus;
– Nurodykite sutartį pasirašantį asmenį (organizacijos vadovą arba kitą, įgaliotą pasirašyti sutartį, asmenį);
– Nurodykite Perkančiosios organizacijos atstovą (-us), kuris bus atsakingas už Bendradarbiavimo sutarties vykdymą. Galima nurodyti ne daugiau kaip 4 atstovus. Įvedamų atstovų skaičių galite keisti naudojant mygtukus Pridėti atstovą, Šalinti atstovą;
– Nurodykite statomus/renovuojamus objektus, kurių rangos darbų viešojo pirkimo procedūras pageidaujate, kad atliktų CPO LT. Galima nurodyti ne daugiau kaip 7 objektus. Įvedamų objektų skaičių galite keisti naudojant mygtukus Pridėti objektą, Šalinti objektą;
– Nurodykite viešojo pirkimo, dėl kurio būtų sudaroma Bendradarbiavimo sutartis, vertė. Pirkimo vertė nurodoma eurais su PVM. Prašome įrašyti sveiką skaičių, be tarpų ir kablelių( arba taškų);
– Nurodykite su viešojo pirkimo konkurso laimėtoju ketinamos sudaryti rangos darbų sutarties maksimalią vertę (biudžetą).Sutarties vertė nurodoma eurais be PVM. Prašome įrašyti sveiką skaičių, be tarpų ir kablelių( arba taškų). Atkreipiame dėmesį, kad sutarties vertė negali būti didesnė už viešojo pirkimo vertę.

 

Sutarties pasirašymas

CPO LT katalogo priemonėmis paruoštą Bendradarbiavimo sutartį galima pasirašyti vienu iš Jums priimtinu būdų: kvalifikuotu elektroniniu parašu arba įprastu būdu.

Pasirašomi dokumentai: Bendradarbiavimo sutartis, Įgaliojimas vykdyti viešąjį pirkimą (1 sutarties priedas) ir Pirkimo objekto techninė specifikacija (2 sutarties priedas).

Pasirašius sutartį elektroniniu parašu, atsakingam CPO LT darbuotojui, elektroniniu paštu, prašome išsiųsti elektroninį Bendradarbiavimo sutarties dokumentą su visais priedais.

Pasirašius sutartį įprastu būdų (popierinis dokumentas), prašome paštu išsiųsti VšĮ CPO LT du Bendradarbiavimo sutarties su visais priedais egzempliorius.

 

Duomenų saugojimas

Atkreipiame dėmesį, kad Bendradarbiavimo sutartis gali būti automatizuotai paruošiama kiekvieną kartą suvedus duomenis ir paspaudus Paruošti sutartį.

Perkančiosios organizacijos įvesti duomenys ir pagal juos paruošti Bendradarbiavimo sutarties dokumentai (bylos) CPO LT kataloge nėra saugomi.

Pastebėjus paruoštuose dokumentuose klaidingai įvestą informaciją, reikėtų ją ištaisyti duomenų įvedimo formoje (arba suvesti iš naujo) ir pakartotinai paruošti Bendradarbiavimo sutartį.

Jeigu turėsite klausimų dėl Bendradarbiavimo sutarties paruošimo, pasirašymo ar vykdymo, maloniai prašome susisiekti su atsakingu CPO LT darbuotoju.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: