Perkančiosioms organizacijoms pristatytas tarnybinių kelionių organizavimo portalas

CPO LT įvykdė tarnybinių kelionių organizavimo centralizuotą viešąjį pirkimą, pritaikydama  kelionių (skrydžių, apgyvendinimo vietų, draudimo, transporto) paieškos platformą, kuri kitose ES šalyse, pavyzdžiui, Vengrijoje, veikia jau 16 metų.

Perkančiosios organizacijos buvo pakviestos susipažinti su kelionių organizavimo viešaisiais pirkimais naudojantis kelionių paieškos portalu. Renginys sulaukė didelio susidomėjimo, jame dalyvavo  beveik 200 viešuosius pirkimus vykdančių darbuotojų iš visos Lietuvos.

Dainius Navickas, Biuro ir veiklos aptarnavimo srities pirkimų skyriaus ekspertas, išsamiai pristatė kelionių organizavimo paslaugų įsigijimo privalomumus portale: nesudėtinga ir patogi vartotojui sistema, užtikrinamas  maksimalus paieškų rezultatų kiekis, realiu metu matoma visa skrydžių pasiūla, nereikalingos ilgalaikės sutartys su kelionių agentūromis ir kt.

Perkančiosios organizacijos turi galimybę vykdyti savarankiškoje sąsajoje  aktyvius  užsakymus pačios formuodamos paiešką ir rinkdamosi iš visų rezervacinių sistemų pasiūlos. Pasyvaus užsakymo atveju jos  nesavarankiškoje sąsajoje tik  suformuoja kelionės parametrus ir laukia pasiūlymų iš tiekėjų.

Naudojant šią sistemą, konkretaus  viešojo pirkimo laimėtojas nustatomas taikant mažiausios kainos kriterijų. Sutartis  suformuojama ir tvirtinama elektroniniu būdu.

Su D. Navicko  pranešimu galima susipažinti čia.

Kviečiame perkančiąsias organizacijas pasinaudoti galimybe centralizuotai kelionių organizavimo portale įsigyti tarnybinių kelionių organizavimo paslaugas bei gauti apčiuopiamą naudą – racionalų ir efektyvų biudžeto lėšų naudojimą, greitą pirkimo rezultatą, administracinės naštos sumažinimą.

Kilus klausimų  dėl užsakymo vykdymo, prašome kreiptis į CPO LT Biuro ir veiklos aptarnavimo srities pirkimų skyriaus konsultantus.

Renginio įrašą galima stebėti čia.

 

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: