Tiekėjus kviečiame atsisakyti tiekti valstybių agresorių prekes CPO LT elektroniniame kataloge

 

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė (LRV) pritarė Viešųjų pirkimų įstatymo (VPĮ) ir kitų viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų pakeitimams, numatantiems pirkimų vykdytojams galimybę atmesti tiekėjų pasiūlymus, jei tiekėjas  ar jo siūlomų prekių  kilmė yra iš valstybių, keliančių grėsmę šalies nacionaliniam saugumui, sąrašo, kurį tvirtina LRV. Šis įstatymų pakeitimo projektas skubos tvarka teikiamas svarstyti Lietuvos Respublikos Seimui.

Solidarizuodamiesi su kovojančia Ukraina ir siekdami, kad per elektroninį katalogą vykstančių sandorių pinigais nebūtų finansuojama Rusijos ir Baltarusijos agresija, nekaltų žmonių žudymas, jau dabar raginame  tiekėjus atsisakyti šių šalių produkcijos tiekimo centralizuotiems viešiesiems pirkimams. Kviečiame ne tik netiekti prekių, kurių kilmės šalis yrą Rusijos Federacija ir Baltarusijos Respublika, bet ir nenaudoti šių šalių gaminių ir žaliavų teikiant paslaugas ar darbus.

Dėkojame tiems tiekėjams, kuriems šiuo ekstremaliu laikotarpiu  principinis pilietiškas požiūris yra svarbiau  už kasdienius verslo interesus, ir kurie jau atsisakė agresiją prieš Ukrainą vykdančių Rusijos ir Baltarusijos prekių, jas pakeisdamos kitomis ar visai nutraukdamos jų pardavimą.

Esame įsitikinę, kad verslo įmonės sugebės greitai ir efektyviai pakeisti savo tiekimo grandines ir padarys viską, kad ir toliau užsakymai CPO LT elektroniniame kataloge vyktų sklandžiai, be sutrikimų, maksimaliai tenkintų perkančiųjų organizacijų poreikius.

 

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: