Perkančiosios organizacijos jau gali įsigyti ir viešojo fiksuoto ryšio paslaugas CPO LT elektroniniame kataloge

“Perkančiųjų organizacijų poreikių tenkinimas yra CPO LT prioritetas. Mes nuolat vykdome elektroninio katalogo vartotojų apklausas, šalies savivaldybėse organizuojamuose seminaruose būtinai kviečiame viešųjų pirkimų specialistus pateikti savo pageidavimus dėl naujų prekių, paslaugų ir darbų įtraukimo į centralizuotus  viešųosius pirkimus,- tvirtina CPO LT direktorius R.Černiauskas.

Nuo 2013 m. Lietuvos perkančiosios organizacijos judrųjį ryšį ir suo juo susijusias paslaugas perka centralizuotai ir yra patenkintos šia galimybe, nes paslaugas tiekėjai parduoda taikydami nulinį tarifą.

Nežiūrint į tai, kad judrusis ryšys užima dominuojančią vietą Lietuvoje, viešajame sektoriuje vis dar populiarus ir fiksuotas ryšys. Perkančiosioms organizacijoms pageidaujant CPO LT įvykdė šios  paslaugos atvirą tarptautinį viešąjį pirkimą ir nuo šių metų pradžios elektroniniame kataloge jau veikia viešojo fiksuoto ryšio  modulis (https://2007.cpo.lt/kategorijos/landline2016/).

Kaip pastebi CPO LT direktorius, perkančiosios organizacijos, naudodamosi elektroninio katalogo paslaugomis fiksuotam ryšiui įsigyti, gali rinktis šias paslaugas su infrastruktūros suteikimu arba be jo. CPO LT atsižvelgė į perkančiųjų organizacijų poreikius ir užtikrino, kad, esant būtinybei, jie galėtų įsigyti  ne tik fiksuotą ryšį bet ir infrastruktūrą iki telefono aparato: kabelius, ryšio stotelę ir pan. Taip perkančiosios organizacijos yra išlaisvinamos nuo papildomų viešųjų pirkimų, taupo savo laiką, žmogiškuosius resursus ir t.t. Įvykdę vos vieną pirkimą ir sudarę vieną sutartį, jie gauna pilną paslaugą: nuo techninės įrangos iki fiksuoto ryšio paslaugos. Perkančiosios organizacijos, kurios jau turi infrastruktūrą, gali įsigyti tik fiksuoto ryšio paslaugas.

Naujame modulyje jau įvyko pirmieji pirkimai.

fix3

www.dreamstime.com iliustracija.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: