Perkančiųjų organizacijų patogumui – dinaminėje pirkimų sistemoje atnaujintas Vaistų modulis, Vakcinos išskirtos į atskirą modulį

CPO LT siekia, kad CPO LT administruojamas elektroninis katalogas kuo geriau tenkintų perkančiųjų organizacijų poreikius vaistams, medicinos priemonėms, higienos gaminiams.  Šių prekių centralizuotas viešasis pirkimas reikalauja ne tik viešųjų pirkimų vykdymo kompetencijų, bet ir specifinių  medicinos žinių, todėl atnaujinant jau veikiančius ar  kuriant naujus modulius glaudžiai bendradarbiaujama su partneriais – Sveikatos apsaugos ministerija, Valstybine ligonių kasa, gydymo ir slaugos įstaigomis, tiekėjais.

Šio darbo rezultatas – liepos mėn. pradėjęs veikti atnaujintas Vaistų modulis. „Vaistų poreikis ir rinka yra nuolat kintantys, todėl ir elektroninis katalogas taip pat turi būti  maksimaliai lankstus, greitai reaguojantis į pokyčius. Kad užtikrintume perkančiosioms organizacijoms efektyvų vaistų įsigijimo įrankį, atnaujintas modulis veikia dinaminėje pirkimų sistemoje (DPS), kuri leidžia nuolat ateiti naujiems tiekėjams bei plėsti siūlomų vaistų asortimentą“, – sako CPO LT vadovas Darius Vedrickas.

Atnaujintas Vaistų modulis pasipildė virš 400 preparatų ir  šiuo metu jame yra daugiau nei 1600 vaistų pagal veikliąją medžiagą. Šiuo metu vaistus siūlo 23 farmacijos įmonės, tačiau iki DPS galiojimo pabaigos (2024-05-04) tiekėjai gali bet kuriuo metu ateiti su savo siūlomomis prekėmis ir dalyvauti centralizuotuose viešuosiuose pirkimuose per CPO LT elektroninį katalogą. Verslo įmonės turi tik atitikti numatytus kvalifikacinius reikalavimus (pašalinimo pagrindų nebuvimo). Todėl tikėtina,kad Vaistų katalogą papildys nauji tiekėjai, jų konkurencija dėl užsakymų didės, o tai perkančiosioms organizacijoms leis įsigyti vaistus geriausiomis kainomis.

CPO LT, atsižvelgdama į išsiplėtusi vakcinų asortimentą elektroniniame kataloge, sukūrė atskirą, tik šiems medicinos preparatams skirtą modulį. Jame galima įsigyti 37 pavadinimų skirtingų vakcinų, kurias  siūlo 5 tiekėjai. Vakcinų DPS galioja iki 2024-05-01 ir per visą šį laikotarpį  farmacijos įmonės ir didmenininkai bet kada gali tapti vakcinų  tiekėjais.

Kilus klausimų, prašome kreiptis į:

Ingridą Palčiauskaitę, CPO LT Sveikatos srities pirkimų skyriaus konsultantę, tel.+370 666 29177,

el.p. [email protected];

Indrę Salickienę, CPO LT Sveikatos srities pirkimų skyriaus konsultantę, tel. +370 630 10686, el.p. [email protected].

 

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: