Perkančiųjų organizacijų patogumui – skelbimų lenta informuoti apie ketinimą vykdyti konsoliduotus pirkimus CPO LT elektroniniame kataloge

VšĮ CPO LT ( toliau – CPO LT) nuosekliai dirba tobulindama viešųjų pirkimų elektroninį katalogą, plėsdama siūlomų prekių, paslaugų ir darbų asortimentą ir suteikdama naujas galimybes Perkančiosioms organizacijoms jame vykdyti pirkimus.
Pradėjus vykdyti konsoliduotus centralizuotus pirkimus vaistų segmente, buvo pastebėta, kad tai duoda gerą ekonominį efektą: Perkančiosios organizacijos sutaupė iki 35 proc. numatyto biudžeto lėšų. Per trejus metus (2017-2019) taikant šį būdą, pirkimų skaičius išaugo nuo 4 iki 100, konsoliduoti pirkimai vyko net 9 CPO LT elektroninio katalogo moduliuose :Biuro reikmenų, Eksploatacinių medžiagų, Elektros energijos, Kilimėlių nuomos ir keitimo ,Kompiuterinės ir biuro įrangos, Pašto paslaugų, Skalbimo paslaugų, Spausdintuvų ir daugiafunkcinių įrenginių, Vaistų moduliuose.Daugiau informacijos čia.
Matydama didelį konsoliduotų pirkimų poreikį ir siekdama kuo paprastesnio ir greitesnio šių užsakymų formavimo, CPO LT elektroniniame kataloge sukūrė įrankį naudotojams– skelbimų lentą – informuoti apie ketinimą vykdyti konsoliduotą pirkimą. Tam reikia užpildyti planuojamo pirkimo skelbimą, kuri matys visos kitos Perkančiosios organizacijos ir galės prsijungti prie šio pirkimo, jei joms reikės tų pačių prekių, paslaugų ar darbų.
Taip pat Perkančiosioms organizacijoms sudaryta galimybė matyti visus kitus paskelbtus konsoliduotus pirkimus ir prie jų prisijungti, formuojant vieną užsakymo krepšelį, jei perkamos identiškos prekės, paslaugos ar darbai.
CPO LT kviečia Perkančiąsias organizacijas naudotis galimybe vykdyti konsoliduotus pirkimus su kitais užsakovais ir , tikėtina, veikiant masto ekonomijai, gauti Tiekėjų konkurencingus kainų pasiūlymus ir taupiai bei racionaliai įvykdyti viešuosius pirkimus.
Kilus klausimų, prašome kreiptis:
į Ingą Jankūnienę, Metodologijos ir mokymų skyriaus ekspertę, tel. 8 666 29033, el.paštu: [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: