Respublikinė Panevėžio ligoninė viena pirmųjų tarp šalies gydymo įstaigų pradėjo vykdyti viešuosius pirkimus bendradarbiaujant su Centrine perkančiąja organizacija

Balandžio 10 d. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje lankėsi Viešosios įstaigos  CPO LT atstovų komanda, vadovaujama direktorės Neringos Andrijauskienės. Panevėžio ligoninės direktoriaus Arvydo Skorupsko iniciatyva organizuotame susitikime  dalyvavo  Panevėžio regiono gydymo įstaigų vadovai ir ligoninės darbuotojai, vykdantys viešųjų pirkimų procedūras.

Respublikinė Panevėžio ligoninė viena pirmųjų tarp šalies gydymo įstaigų pradėjo vykdyti viešųjų pirkimų procedūras per CPO LT, todėl jau įvertino viešųjų pirkimų naudą. Organizuodama susitikimą su CPO LT atstovais Panevėžio ligoninė kviečia ir kitas regiono gydymo įstaigas bendradarbiauti, nes tai padeda kokybiškai ir profesionaliai vykdyti visas viešojo pirkimo procedūras ir taupyti lėšas, gaunant konkurencingus tiekėjų pasiūlymus.

„Šiandien CPO LT komanda atvyko pas mus pasidalinti įžvalgomis ir gerąja praktika. Mūsų ligoninė bendradarbiauja jau nebe pirmi metai, matome, kad rezultatai gerėja.  Turbūt geriausias rodiklis yra tas, kad sutaupoma lėšų bei efektyviai naudojami valstybės finansiniai ištekliai. Pradėjus naudotis CPO LT paslaugomis, visame pirkimo procese pradėjo dalyvauti daugiau specialistų, o esant atsakomybių pasiskirstymui, sumažėja ir rizikų tikimybė. Naudodamiesi CPO LT paslaugomis,  taip pat gauname ir prieigą prie pirkimų planavimo programos, kurioje matosi visi viešųjų pirkimų procesai bei už juos atsakingi žmonės. Man, kaip vadovui, labai svarbu, kai prisijungęs galiu matyti, kokios stadijos yra pirkimas. Kviečiu kolegas iš apskrities gydymo įstaigų paklausyti atvykusios komandos patarimų ir pradėti vykdyti viešųjų pirkimų procedūras  per CPO LT“, – sakė susirinkusiems Panevėžio ligoninės vadovas A. Skorupskas.

Visą straipsnį skaitykite čia

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: