Jau greitai pasipildys inžinerinių paslaugų asortimentas CPO LT el. kataloge

Šiuo metu CPO LT el. kataloge perkančiosios organizacijos ir perkantieji subjektai gali įsigyti statinių techninės priežiūros paslaugas, tačiau planuojama, kad jau šią vasarą bus galima įsigyti statinių inžinerinių sistemų priežiūros ir remonto paslaugas bei pastatų kartu su jų inžinerinėmis sistemomis techninės priežiūros ir remonto paslaugas.

Sutartyje bus numatyta galimybė įsigyti ir remontui reikalingų detalių ir medžiagų.

Rengdama šio pirkimo dokumentus – technines specifikacijas bei sutarties šabloną – CPO LT bendradarbiavo su VĮ Registrų centro, VĮ Turto banko, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM atstovais, kurių dėka buvo išgrynintos pirkėjų lūkesčius atliepiančios pirkimo sąlygos bei skatinama tiekėjų konkurencija. Pirkimo dokumentai sukonstruoti taip, kad paslaugas galėtų įsigyti ne tik stambios organizacijos, bet ir nedidelės viešojo sektoriaus įstaigos, pvz., mokyklos, darželiai, sveikatos centrai ir pan.).

Tiekėjus kviečiame aktyviai dalyvauti pirkime ir prisijungti prie šių paslaugų tiekėjų rato CPO el. kataloge: tai padaryti galite, jei esate registruotas viešųjų pirkimų informacinės sistemos CVP IS vartotojas, paspaudę pirkimo nuorodą ir pateikę reikiamus dokumentus. Didžiausia nauda tiekėjams, tieksiantiems šias paslaugas CPO LT el. kataloge – aiškios ir visiems vienodos techninės sąlygos. Tiekėjui nereikės kiekvieną kartą gilintis į pirkimo dokumentus, nes skirsis tik perkančiųjų organizacijų užsakymuose nurodomas pirkimo objektas, bet ne reikalavimai paslaugoms, kas dažnai pasitaiko tais atvejais, kai tokius pirkimus vykdo perkančiosios organizacijos savarankiškai.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: