Skalbimo paslaugų pirkimas CPO LT elektroniniame kataloge – naujos galimybės perkančiosioms organizacijoms

Viešoji įstaiga CPO LT (toliau – CPO LT) nuolatos vykdo socialiai aktualiausių ūkio sričių analizę ir jos pagalba siekia plėsti svarbiausių prekių, darbų bei paslaugų asortimentą CPO LT elektroniniame kataloge. Šiuo metu perkančiosioms organizacijoms pasiūlyta naujovė – specializuoto ir paprasto skalbimo paslaugas jau galima pirkti centralizuotai.

Gydymo (ligoninės ir sanatorijos), švietimo (vaikų darželiai, vaikų namai), socialinės globos įstaigos bei kitos specializuotos perkančiosios organizacijos jau gali įsigyti joms būtinas paprasto ir net specializuoto skalbimo paslaugas nesukdamos galvos dėl viešųjų pirkimų procedūrų, t. y. negaišdamos brangaus laiko dokumentų ir specifikacijų rengimui, pretenzijų nagrinėjimui, procedūriniams niuansams spręsti – patogesniu ir efektyvesniu būdu, naudojantis CPO LT elektroniniu katalogu, kuris savaime užtikrina skaidrų ir greitą viešojo pirkimo vykdymą.

Perkančiųjų organizacijų pageidavimu CPO LT elektroniniame kataloge sudaryta galimybė skalbimo paslaugų pirkimo pasiūlymus vertinti tiek pasirenkant mažiausios kainos, tiek ir ekonominio naudingumo vertinimo kriterijus.

CPO LT nagrinėja galimybes kaip socialinėms įmonėms aktyviau dalyvauti viešuosiuose pirkimuose. Artimiausiu metu (II ketv.) CPO LT elektroniniame kataloge perkančiosioms organizacijoms planuojama pristatyti specializuoto ir paprasto skalbimo paslaugas iš socialinių įmonių.

CPO LT

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: