Skelbiama nepriklausomų CPO LT valdybos narių atranka

Asociatyvi nuotr.

Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia atranką į nacionalinės centrinės perkančiosios organizacijos VšĮ CPO LT dviejų nepriklausomų valdybos narių pareigas.

„Praėjusiais metais CPO LT įvykdė daugiau kaip 26 tūkst. pirkimų, kurių  vertė – apie 950 mln. Eur. Dažnai geresnių rezultatų organizuojant viešuosius pirkimus leidžia pasiekti centralizacija, todėl valstybė į tai sistemingai orientuojasi. CPO LT, kaip didžiausia ir nacionalinė perkančioji organizacija, šiuose pokyčiuose vaidina milžinišką vaidmenį. Centralizavimo mastas ateityje tik augs, todėl CPO LT turi tobulėti, kad galėtų susidoroti su naujomis užduotimis“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis.  

VšĮ CPO LT valdybą sudaro 3 nariai: 2 nepriklausomi valdybos nariai ir vienas Ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguotas vadybos narys, kurių kadencija – ketveri metai.

Viena iš pagrindinių VšĮ CPO LT veiklos sričių – plėtoti centralizuotų viešųjų pirkimų elektroninį katalogą, kuris sudaro sąlygas viešajam sektoriui standartines prekes, paslaugas ar darbus įsigyti skaidriai, greitai ir automatizuotu būdu. VšĮ CPO LT taip pat veikia kaip kompetencijų centras, atliekantis pirkimus pagal individualius perkančiųjų organizacijų poreikius.

Šios organizacijos siūlomos priemonės ir profesionalūs sprendimai maksimaliai sumažina korupcijos apraiškas viešuosiuose pirkimuose, taupo valstybės biudžeto išlaidas viešiesiems pirkimams ir leidžia pasiekti kokybiškų pirkimų rezultatų.

Kandidatų į nepriklausomų valdybos narių pareigas dokumentai priimami iki 2023 m. vasario 15 d. Visi reikalavimai ir kita aktuali informacija skelbiama čia.

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos informacija

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: