Atnaujintame Biuro reikmenų modulyje per CPO IS pagrindinis dėmesys – siūlomų prekių kokybei

Biuro reikmenų modulis nuo pat CPO LT veiklos pradžios turi didžiausią paklausą tarp perkančiųjų organizacijų. Absoliuti dauguma iš 3611 vartotojų, registruotų elektroniniame kataloge, yra nors kartą pirkę šio modulio prekes.
Siekiant kuo geriau tenkinti pirkėjų poreikius, užtikrinti centralizuotai tiekiamų prekių kokybę, buvo įvykdytas naujas Biuro reikmenų modulio prekių pirkimas ir spalio 14 d. buvo pasirašytos preliminariosios sutartis su 38 tiekėjais, didmeninėmis įmonėmis.
Atnaujintas Biuro reikmenų modulis, kurį sudaro penkios prekių grupės: kanceliarinės prekės, higieninis popierius, buities prekės, biuro popierius ir elektros prekės, veikia naujoje CPO IS sistemoje. Visose prekių grupėse ženkliai išplėstas asortimentas. Perkančiosios organizacijos gali įsigyti net 92 pavadinimų prekes iš 689 techninių specifikacijų asortimento.
CPO LT direktorius Rolandas Černiauskas, pristatydamas atnaujintą Biuro reikmenų modulį, pažymėjo, kad vykdant centralizuotą viešąjį pirkimą, ypatingas dėmesys buvo skirtas prekių kokybei. Tiekėjai privalėjo pateikti siūlomų prekių pavyzdžius, kurie buvo kruopščiai patikrinti, ar atitinka techninės specifikacijos reikalavimus. Mėginę vienaip ar kitaip gudrauti tiekėjai: pateikę prastesnės kokybės analogus ar nepateikę konkrečių prekių, buvo pašalinti iš katalogo ir neteko galimybės dalyvauti pirkimų atnaujintuose varžymuose šalies viešajam sektoriui per CPO IS.
Tokia detali ir kruopšti kokybės patikra, vykdant šį centralizuotą viešąjį pirkimą, pasiteisino. Pirmųjų CPO IS pirkimų rezultatai rodo, kad perkančiąsias organizacijas tenkina tiekiamų prekių asortimentas, kokybė ir kainos. Pirkėjai noriai naudojasi naująja CPO IS šioms prekėms įsigyti: tik per dvi pirmąsias savaites įvyko net 303 pirkimai, kurių vertė virš 230 tūkst.€.
Kaip akcentavo įstaigos vadovas, CPO LT veiklos prerogatyva ir toliau išlieka elektroniniame kataloge siūlomų prekių kokybės kontrolė bei tiekėjų įsipareigojimų pagal sutartys nenukrypstamas vykdymas. Tuo tikslu, bus dar labiau griežtinama tiekėjų pagrindinių sutarčių vykdymo kontrolė, tikrinamas prekių atitikimas

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: