Bendradarbiaudama su sveikatos priežiūros institucijoms ir gydymo įstaigomis CPO LT išplėtė Vaistų modulio asortimentą

Informuojame, kad  nuo 2017 m. lapkričio 27 d. CPO LT administruojamame elektroniniame kataloge veikia atnaujintas Vaistų modulis (https://2007.cpo.lt/kategorijos/vaistai-2017/).

„Kaip ir anksčiau, elektroniniame kataloge gydymo įstaigos vaistus galės įsigyti pagal veikliąją medžiagą. Atnaujindami vaistų modulį, glaudžiai bendradarbiavome su Sveikatos apsaugos ministerija, Valstybine ligonių kasa, Viešųjų pirkimų tarnyba, gydymo įstaigomis. Organizavome ne vieną susitikimą su jomis, išsiaiškinome poreikius medikamentams, išklausėme perkančiųjų organizacijų pasiūlymus. Tai leido mums išplėsti medikamentų pasiūlą bei geriau atsižvelgti į perkančiųjų organizacijų poreikius.“ – sako CPO LT direktorius Darius Vedrickas.

Išplėtus Vaistų modulio asortimentą, šiuo metu jame galima įsigyti 1 449 pozicijų vaistus, o preliminariosios sutartys pasirašytos su 17 tiekėjų. Be to, siekiant  palengvinti pagrindinių sutarčių administravimą ir atsižvelgiant į tai, kad daugeliui gydymo įstaigų, ypač mažesnių, nepriimtina pagrindinės sutarties su tiekėjais sąlyga privalomai išpirkti 70 proc. įsigytų vaistų, išpirkimo procentas sumažintas iki 50 proc. Konkretų procentą, atsižvelgdama į savo poreikius ir kitas aplinkybes, formuodama užsakymą pasirinks pati perkančioji organizacija.

D.Vedrickas atkreipia dėmesį, kad gydymo įstaigos, siekdamos racionaliai naudoti biudžeto lėšas, turėtų labiau išnaudoti CPO LT elektroninio katalogo galimybę vykdyti konsoliduotus vaistų pirkimus keletui ar net keliolikai sveikatos gydymo įstaigų, nes tokiuose pirkimuose sutaupoma nuo 5 iki 40 proc. pirkimui planuotų lėšų.

Vaistų modulis CPO LT administruojamame elektroniniame kataloge veikia nuo 2013 m. ir yra vienas paklausiausių tarp perkančiųjų organizacijų. Per ketverius metus šalies gydymo įstaigos įvykdė 11 343 pirkimus už daugiau nei 283 mln. €.

Kviečiame perkančiąsias organizacijas naudotis atnaujintu Vaistų moduliu CPO LT elektroniniame kataloge, įsigyjant joms reikalingus medikamentus.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: