CPO LT elektroniniame kataloge kuriami saulės šviesos elektrinių įrengimo darbų ar elektros gamybos įrenginių pirkimų iš saulės parkų moduliai

Artimiausiu metu Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (toliau – APVA) planuoja skelbti naują kvietimą teikti paraiškas norintiems įsirengti saulės elektrines ar įsigyti saulės elektrinių dalį iš saulės parkų. Tam numatyta skirti daugiau kaip 20 mln. eurų.
Siekdami padėti perkančiosioms organizacijoms paprasčiau vykdyti saulės šviesos elektrinių įrengimo darbus ar elektros gamybos įrenginių pirkimus iš saulės parkų bei efektyviai įsisavinti finansinę paramą, šių darbų ir įrenginių moduliais papildysime VšĮ CPO LT elektroninį katalogą.
Įrengta elektrinė ar įsigyta saulės parko dalis turėtų užtikrinti elektros energijos gamybą 25 metus, todėl svarbu nustatyti tinkamus reikalavimus įrangai, o sutartyje numatyti elektrinės efektyvumo ir garantinius įsipareigojimus. Rengdami pirkimo dokumentus aktyviai bendradarbiaujame su APVA ir dar šį mėnesį rengsime viešas konsultacijas su rinka dėl techninės specifikacijos, vertinimo kriterijų ir sutarties sąlygų.
Planuojame, kad perkančiosios organizacijos saulės elektrinių įrengimo darbus ir elektros gamybos įrenginius iš saulės parkų per VšĮ CPO LT elektroninį katalogą užsakyti galės jau liepos mėnesį. Tikimės, kad šių naujų VšĮ CPO LT elektroninio katalogo modulių startas paskatins perkančiąsias organizacijas aktyviau teikti paraiškas dėl paramos, kadangi pirkimo procedūros bus greitos, standartizuotos, joms nereikės skirti tiek daug dėmesio kaip pirkimus atliekant savarankiškai kiekvienai organizacijai.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: