CPO LT elektroninio katalogo Baldų užsakymų modulis pasipildė naujomis prekėmis

CPO LT informuoja, kad Baldų užsakymų modulyje prekių, skirtų ugdymo įstaigoms, biurams ir kitoms įstaigoms, asortimentas papildytas mokytojo/biuro stalais. CPO LT atkreipia perkančiųjų organizacijų dėmesį, kad šie baldai gali būti naudojami ne vien tik ugdymo institucijose, nes  jie taip pat tinka biurams bei įstaigoms.

Baldų užsakymo modulyje perkančiosioms organizacijoms siūlomas platus prekių asortimentas. Be jau minėtų baldų taip pat galima įsigyti persirengimo spintelių, suoliukų ir kompiuterinių stalų, mokyklos valgyklos baldų, mokyklinių/biuro lentų ir mokyklos/biuro spintų, spintelių, stalčių ir lentynų.

Baldų užsakymų per CPO LT elektroninį katalogą viešasis pirkimas vykdytas taikant dinaminę pirkimo sistemą (DPS), todėl tiekėjai gali bet kuriuo laikotarpiu (iki 2023-06-07)  teikti paraiškas dėl dalyvavimo DPS bei siūlyti savo prekes. Taigi, tiekėjų ratas ir siūlomas baldų asortimentas nuolat plėsis.

Pirkimo aprašymą  ir tiekėjų sąrašą galite rasti: https://www.cpo.lt/pirkimu-aprasymai/baldai/.

Kilus klausimų prašome kreiptis į:

 Rosita Lengvenienę, pirkimų vadovę, tel. (8 5) 2 000 836 arba el.p. [email protected],  Kristiną Talienę, konsultantę, tel. (8 5) 205 3747 arba el.p. [email protected].

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: