CPO LT kurs naują Baldų su projektavimo paslaugą modulį: kviečiame į rinkos konsultaciją

CPO LT 2023 m. I ketvirtį numato pradėti vykdyti „Baldų su projektavimu užsakymų per CPO LT elektroninį katalogą“ viešąjį pirkimą taikant dinaminę pirkimų sistemą (DPS). Siekdami kokybiškai pasirengti šiam pirkimui, kviečiame rinkos dalyvius į pirminę rinkos konsultaciją raštu iki gruodžio 14 d.

Šios rinkos konsultacijos tikslas – pasirengti pirkimui ir dar iki pirkimo pradžios informuoti rinkos dalyvius, perkančiąsias organizacijas bei kitus suinteresuotuosius asmenis apie ketinamą ateityje vykdyti pirkimą bei sudaryti jiems sąlygas pateikti klausimus bei komentarus ar rekomendacijas dėl būsimojo pirkimo sąlygų.

Atkreipiame tiekėjų dėmesį, kad jūsų pateikti atsakymai ar pastabėjimai nelaikytini pasiūlymu ir bus naudojami tik rinkos tyrimo tikslais siekiant tinkamai pasirengti būsimajam pirkimui. Šios rinkos konsultacijos paskelbimu dalyviai nėra kviečiami varžytis dėl pirkimo sutarties. Apie pirkimo paskelbimą CPO LT informuos atskiru pranešimu.

Rinkos konsultacija vykdoma iki šių metų gruodžio 14 d. Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS) (prisijungti čia).

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: