CPO LT kviečia suinteresuotus tiekėjus teikti pasiūlymus ir rekomendacijas dėl spausdinimo ir kopijavimo aparatų eksploatacinių medžiagų techninės specifikacijos

Viešosios įstaigos CPO LT (toliau – CPO LT) tikslas – racionalaus viešojo sektoriaus lėšų ir administracinių išteklių panaudojimo užtikrinimas vykdant centralizuotus viešuosius pirkimus. CPO LT siekia tinkamai įgyvendinti jai pavestas funkcijas ir atnaujinti CPO LT katalogo kategorijose „Originalios eksploatacinės medžiagos“, „Lygiavertės eksploatacinės medžiagos“ ir „Atnaujintos eksploatacinės medžiagos“ esančias technines specifikacijas.

Šiuo metu CPO LT atlieka duomenų analizę ir siekia išsiaiškinti esamą padėtį spausdinimo ir kopijavimo aparatų eksploatacinių medžiagų rinkoje, todėl kviečia visus suinteresuotus tiekėjus, galinčius tiekti pagal pridedamą techninę specifikaciją prekes, pateikti savo pasiūlymus (užpildant pridedamą priedą), pastabas ir rekomendacijas dėl CPO LT pateiktoje techninėje specifikacijoje nurodytų parametrų, kurių pagrindu susisteminus duomenis bus sudaromos techninės specifikacijos.

Visus pasiūlymus, pastabas ir rekomendacijas susijusias su CPO LT pateiktos techninės specifikacijos galima teikti iki š. m. rugpjūčio 7 d. elektroniniu paštu adresu [email protected], o iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į CPO LT pirkimų vadovą Marių Banį telefonu – (8 5) 205 3740.
Eksploatacinių medžiagų techninės specifikacijos projektas

Tikimės produktyvaus bendradarbiavimo.

CPO LT

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: