Į Lietuvos kelius išriedėjo pirmieji automobiliai, įsigyti per CPO LT elektroninį katalogą

Norime pasidžiaugti, kad CPO LT komandai toliau plečiant centralizuotai vykdomų pirkimų apimtis, sėkmingai įdiegtas lengvųjų automobilių nuomos ir pirkimo-pardavimo modulis, kuriame įvyko pirmieji automobilių pirkimai per CPO LT elektroninį katalogą. Viešojo sektoriaus perkančiosios organizacijos jau pasinaudojo galimybe nuomotis arba pirkti lengvuosius automobilius pirkimo procedūras vykdant standartizuotai, greitai, naudojantis elektroninėmis priemonėmis.
CPO LT elektroniniame kataloge nupirktais naujais automobiliais jau važinėja VĮ Ignalinos atominės elektrinės, Ugnesių mokyklos,VšĮ Ekoagra darbuotojai., Dar 2 perkančiosios organizacijos ( Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, VŠĮ KAUNAS 2022 )sudarė automobilių nuomos sutartis iki 9 mėnesių.
Lengvųjų automobilių nuomos ir pirkimo – pardavimo modulis, kaip ir absoliuti dauguma kitų modulių CPO LT elektroniniame kataloge, sukurtas taikant dinaminę pirkimų sistemą (toliau – DPS), kuri pasižymi dideliu lankstumu: automobilių pardavėjai ir jų nuoma užsiimantys tiekėjai gali bet kuriuo metu pateikti paraiškas ir taip išreikšti pageidavimą siūlyti savo prekes ar paslaugas CPO LT elektroniniame kataloge. Po paraiškų įvertinimo ir kvalifikacijos patikrinimo bei įsitikinimo, kad nėra jų pašalinimo iš pirkimo procedūros pagrindų, tiekėjai galės dalyvauti skelbiamuose viešuosiuose pirkimuose per visą DPS galiojimo laikotarpį iki 2024-12-23. Tai suteikia didesnes galimybes geriau tenkinti užsakovų poreikius bei lanksčiau atsižvelgti į verslo interesus.
Šiuo metu paraiškas dalyvauti modulyje vykstančiuose užsakymuose jau yra pateikę 13 tiekėjų, tačiau DPS yra atvira ir verslo įmonės gali bet kuriuo metu papildyti jų gretas ir dalyvauti viešuosiuose pirkimuose elektroniniame kataloge. Todėl tikimės, kad nauji tiekėjai siūlys naujus automobilius bei jų nuomos (iki 36 mėnesių) paslaugas, kurios dar geriau galės tenkinti PO poreikius.
Šiuo metu lengvųjų automobilių nuomos ir pirkimo – pardavimo modulyje yra platus prekių ir paslaugų asortimentas, perkančiųjų organizacijų patogumui suskirstytas į dvi kategorijas, kuriose automobiliai skirstomi į 16 tipų pagal jų technines charakteristikas.
Plačiau su pirkimo moduliu galima susipažinti čia.
CPO LT kviečia perkančiąsias organizacijas pirkti ar nuomoti lengvuosius automobilius bei naudotis CPO LT elektroniniu katalogu juos įsigyjant.

Kilus klausimų prašome kreiptis į Vaivą Šermukšnytę-Lufino, CPO LT Biuro ir veiklos aptarnavimo srities pirkimų skyriaus konsultantę, tel.8 666 29112, el.p. [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: