Išplėstas Kilimėlių nuomos ir keitimo paslaugų modulio asortimentas, o pirkimo sąlygos tapo lankstesnės

CPO LT atnaujino Kilimėlių nuomos ir keitimo paslaugų modulį. Dabar jau galima papildomai įsigyti Individualaus užsakymo ir Ergonominių kilimėlių.
Perkančiosioms organizacijoms sudarytos palankesnės ir paprastesnės užsakymo teikimo sąlygos – joms nebereikia nurodyti metinio kilimėlių keitimo poreikio, nes tai yra sudėtinga suplanuoti iš anksto. Dabar užsakovams pakaks pasirinkti keitimo dažnumą iš 2 galimų variantų, nurodant keitimų skaičių per savaitę arba per 2 savaites, o informacinė sistema automatiškai suskaičiuos keitimų kiekį per visą sutarties galiojimo laikotarpį.
COVID- 19 pandemijos sąlygomis, atsižvelgiant į realiai susidariusią situaciją, kuri gali tęstis ir ateityje, Pirkimo sutartyje numatyta galimybė stabdyti paslaugų teikimą, kai dėl objektyvių priežasčių Užsakovui laikinai jos nereikalingos, įskaitant, bet neapsiribojant Covid-19 pandemijos aplinkybėmis. Taip pat numatyta, kad paslaugos teikimas gali būti stabdomas ir dėl bet kokio uždelsimo, kliūčių ar trukdymų teikti paslaugas, atsiradusių ne dėl Tiekėjo kaltės. Taigi, sutartyje atsižvelgta ir į perkančiųjų organizacijų, ir į tiekėjų interesus.
Modulyje atnaujinti pasiūlymų ekonominio naudingumo vertinimo kriterijai. Dabar, vertinant pasiūlymus pagal kainos ir kokybės santykį, bus atsižvelgta į 2 kriterijus – tiekėjo ir subtiekėjo darbuotojams, vykdysiantiems pirkimo sutartį, mokamo darbo užmokesčio mėnesio medianos skirtumo nuo šalyje nustatyto minimalaus darbo užmokesčio bei tiekėjų galimų tiekti kilimėlių spalvų kiekio.
Kelerių metų modulio veikimo rezultatai rodo, kad ši paslauga yra aktuali perkančiosioms organizacijoms ir jos aktyviai naudojasi CPO LT elektroniniu katalogu, įsigydamos kilimėlių nuomos ir keitimo paslaugas. Todėl kviečiame verslo įmones, galinčias teikti šią paslaugą, tapti tiekėjais dinaminėje pirkimų sistemoje (DPS) per visą jos galiojimo laikotarpį iki 2025-04-30.
Su Kilimėlių nuomos ir keitimo paslaugų moduliu susipažinti čia.
Kilus klausimų prašome kreiptis į Kamilę Šataitę, CPO LT konsultantę, tel. 8 658 34019 arba el. paštu [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: