Ruošdamasi vaistinių preparatų modulio atnaujinimui CPO LT vykdo rinkos konsultacijas

 

 

CPO LT pakvietė tiekėjus, perkančiąsias organizacijas, LR SAM, VLK, VVKT atstovus į rinkos konsultaciją, kurios metu buvo analizuojami aktualiausi vaistinių preparatų užsakymų per elektroninį katalogą pirkimo dokumentų reikalavimai. Jos metu aptartos esminės pirkimo dokumentų sąlygos, susijusios su kainos peržiūros terminais ir tvarka, maksimalių priimtinų vaistinių preparatų kainų nustatymu, pasiūlymų pateikimo terminu, prekių pristatymo terminu, vaistinių preparatų išpirkimo kiekiu ir kt.

Vykdant rinkos konsultacijas siekiama, kad atnaujinamas vaistinių preparatų modulis būtų kuo labiau pritaikytas prie rinkos pokyčių, tiekimo grandinių galimų  sutrikimų bei dėl to kilsiančių problemų. Taip pat siekiama, kad atnaujintos pirkimo sutarties sąlygos būtų lankstesnės ir patogesnės tiek tiekėjams, tiek ir perkančiosioms organizacijoms.

CPO LT komanda dėkoja rinkos konsultacijos dalyviams už dalyvavimą ir aktyvų pasiūlymų teikimą. Tikimės, kad aktyvaus bendradarbiavimo dėka bus pasiekti optimaliausi šio pirkimo rezultatai.

Siekiant tinkamai pasirengti vaistinių preparatų naujajam pirkimui, rinkos tyrimas bus tęsiamas bei toliau analizuojami perkančiųjų organizacijų poreikiai.

Kilus klausimų, turint pasiūlymų, prašome kreiptis į:

Dovilę Aleksandravičienę, CPO LT Sveikatos srities pirkimų skyriaus vadovę, tel. 8 658 89426, el. p. [email protected]

Ingridą Palčiauskaitę, CPO LT Sveikatos srities pirkimų skyriaus konsultantę, 8 666 29177, el.p.: [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: