Verslo atstovams, norintiems tapti tiekėjais: renginiai „Apie viešuosius pirkimus paprastai“

Skatindama ūkio subjektų dalyvavimą viešuosiuose pirkimuose, o taip pat siekdama didinti konkurencingumą Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) tęsia praėjusiais metais pradėtą renginių ciklą verslininkams, dar nedalyvavusiems viešuosiuose pirkimuose, arba jau tapusiems tiekėjais, bet žengiantiems pirmuosius žingsnius viešuosiuose pirkimuose.

Kviečiame registruotis į šiemet organizuojamus mokymus „Apie viešuosius pirkimus paprastai“ įvairiuose Lietuvos miestuose. Mokymų metu specialistų komanda pristatys, kaip viešieji pirkimai gali tapti naujomis galimybėmis verslui, padės suprasti, kaip veikia viešųjų pirkimų sistema, suteiks reikalingą informaciją bei žinių, kaip tapti tiekėjais. Sužinosite, kur ieškoti pirkimų skelbimų, kaip atskirti pirkimo būdus, kaip pateikti pasiūlymą, į ką atkreipti dėmesį – informacija bus pateikiama demonstruojant praktinius pavyzdžius.

Renginiuose, kaip ir pernai, šiemet taip pat dalyvauja ir CPO LT atstovai, kurie verslui pristato elektroninio katalogo naudas ir galimybes verslo plėtrai. Jau įvyko pirmasis šių metų susitikimas Šalčininkuose. Kviečiame sekti programą ir registruotis!

Plačiau apie renginius ir registraciją į juos: Verslo atstovams, norintiems tapti tiekėjais: kviečiame į renginius „Apie viešuosius pirkimus paprastai“ – Viešųjų pirkimų tarnyba (lrv.lt)

VPT nuotr.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: