CPO LT kviečia suinteresuotus tiekėjus teikti pasiūlymus ir rekomendacijas dėl kompiuterinės ir biuro įrangos techninių specifikacijų

Viešosios įstaigos CPO LT (toliau – CPO LT) tikslas – racionalaus viešojo sektoriaus lėšų ir administracinių išteklių panaudojimo užtikrinimas vykdant centralizuotus viešuosius pirkimus. CPO LT siekdama tinkamai įgyvendinti jai pavestas funkcijas artimiausiu metu vykdys naują centralizuotą viešąjį pirkimą ir atnaujins CPO LT katalogo kategorijoje „Kompiuterinė ir biuro įranga“ esančias technines specifikacijas.

Šiuo metu CPO LT atlieka duomenų analizę ir siekia išsiaiškinti esamą padėtį kompiuterinės ir biuro įrangos rinkoje, todėl kviečia visus suinteresuotus tiekėjus, galinčius tiekti pagal pridedamas technines specifikacijas prekes, pateikti savo pasiūlymus (užpildant pridedamą priedą), pastabas ir rekomendacijas dėl CPO LT pateiktų techninėse specifikacijose nurodytų parametrų, kurių pagrindu susisteminus duomenis bus sudaromos techninės specifikacijos.

Visus pasiūlymus, pastabas ir rekomendacijas susijusias su CPO LT pateiktomis techninėmis specifikacijomis galima teikti iki š. m. birželio 12 d. elektroniniu paštu adresu [email protected], o iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į CPO LT pirkimų vadovą Marių Banį telefonu – (8 5) 205 3740.

Tikimės produktyvaus bendradarbiavimo.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: