Lietuvos maisto produktų tiekėjai kviečiami dalyvauti centralizuotuose viešuosiuose pirkimuose per CPO LT elektroninį katalogą

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros („Litfood“) iniciatyva organizuotas nuotolinis renginys šalies ūkininkams, maisto produktų gamintojams apie galimybę dalyvauti centralizuotuose viešuosiuose pirkimuose CPO LT elektroniniame kataloge.
CPO LT pirkimų vadovas Dainius Navickas pranešime „Centralizuotas maisto produktų viešasis pirkimas“ dalyvius supažindino su maisto produktų viešųjų pirkimų centralizavimo tiksliais, modulio asortimentu, pirkimo vykdymo Dinaminėje pirkimų sistemoje privalumais tiekėjams ir kt. aktualiais klausimais.
Verslo subjektams, dalyvaujantiems viešuosiuose centralizuotuose pirkimuose daug klausimų kyla dėl sutarčių administravimo ir vykdymo. Šioms problemoms aptarti buvo skirtas CPO LT Metodologijos ir mokymų skyriaus vadovės Kristinos Gaižutienės pranešimas „Tiekėjų dalyvavimas CPO LT kataloge“. Jame pagrindinis dėmesys buvo skirtas standartizuotiems pirkimo dokumentams, viešojo pirkimo pasiūlymo pateikimui elektroninėmis priemonėmis bei pirkimo sutarčiai.
Su gausiai renginyje dalyvavusiais šalies smulkiais ir vidutiniais ūkininkais savo , kaip tiekėjo CPO LT elektroniniame kataloge, patirtimi pasidalino daržovių augintojas iš Kėdainių Vigilijus Vansevičius. Jis pabrėžė, kad CPO L T sukurta elektroninė sistema yra patogi ir paprasta. Kiek ilgiau užtrunkama sukeliant savo produktus į katalogą, bet pateikti pasiūlymą viešajam pirkimui pakanka vos 3-5 min.
CPO LT darbuotojai skatino ūkininkus išnaudoti galimybę dalyvauti viešuosiuose centralizuotuose pirkimuose elektroninėje erdvėje, aktyviai jungtis prie maisto produktų pirkimo modulio, aktyviai kelti savo prekes, atitinkančias paskelbtas technines specifikacijas, į katalogą. Potencialūs smulkieji tiekėjai buvo paraginti kooperuotis ir bendrai siūlyti platesnį ir įvairesnį prekių asortimentą, kuris leistų sėkmingiau konkuruoti dėl paskelbtų užsakymų.

Su renginio medžiaga galima susipažinti čia.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: