Pages Navigation Menu

Efektyvesnis būdas vykdyti viešuosius pirkimus

lten  

Kontaktai

Bendrieji kontaktai: (8 5) 205 3747, info@cpo.lt

Registracijos kataloguose klausimai: (8 5) 255 3303, i.jankuniene@cpo.lt

Darius Vedrickas Direktorius (8 5) 251 4376 d.vedrickas@cpo.lt
Kristina Gaižutienė Direktoriaus pavaduotoja (8 5) 205 3745 k.gaizutiene@cpo.lt
Svajonė Piestienė
Vyr. buhalterė (8 5) 205 4921 s.piestiene@cpo.lt
Kristina Talienė Administratorė-pirkimų vadovė (8 5) 205 3747 k.taliene@cpo.lt
Ona Biveinienė Konsultantė-viešųjų ryšių specialistė (8 5) 210 7483 o.biveiniene@cpo.lt
Arturas Maruškevičius Pirkimų vadovas (8 5) 205 4876 a.maruskevicius@cpo.lt
Justina Stundžė Konsultantė (8 5) 205 3741 j.stundze@cpo.lt
Zigmas Aleksandravičius Konsultantas-techninis ekspertas (8 5) 205 4877 z.aleksandravicius@cpo.lt
Jolanta Kulbienė Teisininkė (8 5) 205 3743 j.kulbiene@cpo.lt
Einaras Vitkus Teisininkas (8 5) 243 1631 e.vitkus@cpo.lt
Irena Urbšienė Pirkimų ekspertė (8 5) 205 3738 i.urbsiene@cpo.lt
Inga Jankūnienė Automatizuotų pirkimų koordinatorė-pirkimų vadovė (8 5) 255 3303 i.jankuniene@cpo.lt
Laima Vilemaitė Vyriausioji pirkimų vadovė (8 5) 205 3744 l.vilemaite@cpo.lt
Indrė Kreivėnaitė Vyriausioji pirkimų vadovė (8 5) 205 3746 i.kreivenaite@cpo.lt
Karolis Baryza Vyriausiasis pirkimų vadovas (8 5) 200 0835 k.baryza@cpo.lt
Ingrida Palčiauskaitė Pirkimų vadovė (8 5) 205 3739 i.palciauskaite@cpo.lt
Vilmantė Nausėdaitė Pirkimų vadovė (8 5) 219 1563 v.nausedaite@cpo.lt
Simona Leonavičienė Pirkimų vadovė (8 5) 251 4405 s.leonaviciene@cpo.lt
Rosita Lengvenienė Pirkimų vadovė (8 5) 200 0836 r.lengveniene@cpo.lt
Rūta Kiškytė-Botinienė Pirkimų vadovė (8 5) 200 0837 r.botiniene@cpo.lt
Maksim Makušenko Vyriausiasis informacinių sistemų administratorius (8 5) 205 2122 m.makusenko@cpo.lt
Vadim Mentiukov Programuotojas-analitikas v.mentiukov@cpo.lt
Dmitrij Miasnikov Programuotojas-analitikas d.miasnikov@cpo.lt
Edvinas Kesminas Programuotojas-analitikas e.kesminas@cpo.lt


Kaip mus rasti?

VšĮ CPO LT, Įstaigos kodas: 302913276

Registracijos adresas: Gedimino pr. 38, 01104 Vilnius
Buveinės adresas: Kęstučio g. 45, 08124 Vilnius
Tel. (8 5) 205 3747
El. p. info@cpo.lt
Registro tvarkytojas – VĮ Registrų centras
Svetainės adresas: www.cpo.lt